Step-down měnič s LED displejem MP23070N 3A
189  (bez DPH 156  )
Buck konverter s LED displejem, výstupní napětí je nastavitelné pomocí tlačítek
11 skladem
Skladem 11 ks
Katalogové číslo: ZDR651 Kategorie:
Popis
Měnič napětí směrem dolů, maximální výstupní proud do 3A. Nastavení výstupního napětí je možné pomocí dvou tlačítek umístěných po stranách modulu. Pravým tlačítkem se napětí zvyšuje, levým snižuje (přesnost 0.05V).
Specifikace:
Čip: MP23070N
Vstup: 5 – 23V
Výstupní napětí: 1 – 16V
Výstupní proud: 2A (skokově 3A)
Ke modulu nedodáváme akrylický kryt
/step-down buck converter dolů menic stepdown step down
/Leléptető konverter LED kijelzővel MP23070N 3A Buck konverter LED kijelzővel, a kimeneti feszültség gombokkal állítható
Další informace
Hmotnost 19 g
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.
Show only reviews in Čeština (0)
Buďte první, kdo ohodnotí „Step-down měnič s LED displejem MP23070N 3A“