Nextion dotykový displej 3.5″ Enhanced NX4832K035
1 349  (bez DPH 1 115  )
(Hodnocení: 1)
Kvalitní dotykový displej Nextion ze série ENHANCED
3 skladem
Skladem 3 ks
Popis
Nextion displeje jsou jedny z nejpoužívanějších typů dotykových displejů vůbec, díky snadnému používání a softwaru, umožňujícímu vytvářet vlastní GUI. Ke komunikaci mezi mikrokontrolérem a displejem stačí dva kablíky RX a TX plus napájení 5V. Displej používá k detekci dotyku rezistivní plochu s rozlišením 400 x 240 pixelů, má zabudovanou 32MB flash a dokáže zobrazit až 65000 barev
Specifikace:
Typ: Nextion NX4832K035
Napájení: 5V, ~145 mA
Komunikace: UART
Velikost displeje: 3.5″ (3.5 palců) – 69.90 mm x 41.76 mm
Rozlišení: 480 x 320 pixelů
Barvy: 65k
Flash: 32MB
Možnost ladění intenzity světla
Zabudovaný micro SD slot pro firmware upgrade
/tft touch resistive nextion 3.5 inch displej