Krokový motor Nema 17 42HB34F08AB
339  (bez DPH 280  )
Spolehlivý krokový motor pro 3D tiskárny, CNC nebo s využitím v kamerových systémech
26 skladem
Skladem 26 ks
Katalogové číslo: MOT540 Kategorie:
Popis
V nabídce máme zařazený i kovový držák.
Specifikace:
Typ: 42HB34F08AB / 17HS3401
Úhel kroku: 1.8 stupně
Pracovní napětí: 12V
Proud: 1.33 A/Fáze
Odpor: 2.5 Ohm/Fáze
Točivý moment: 22 N. cm
Indukce: 9.3 mH/Fáze
Točivý moment: 2.8 kg.cm
Rozměry: 42 x 42 x 34 mm, “D” shaft 21 x Ф 5mm