Krokový motor NEMA 17 17HS4401S
299  (bez DPH 247  )
Krokový motor Nema 17 s odběrem 1.68A
36 skladem
Skladem 36 ks
Katalogové číslo: MOT323 Kategorie:
Popis
V nabídce máme zařazený i kovový držák.
Specifikace:
Typ: 17HS4401
Úhel kroku: 1.8 stupně
Pracovní napětí: 3.27V
Proud: 1.68 A/Fáze
Odpor: 1.9 Ohm/Fáze
Indukce: 4.4 mH/Fáze
/nema 17 nema stepper motor
/NEMA 17 17HS4401S léptetőmotor Nema 17 léptetőmotor 1.68A fogyasztással