BTA41-600B triak 600V/40A
23  (bez DPH 19  )
Triak pro regulaci AC napětí
221 skladem
Skladem 221 ks
Katalogové číslo: ICS307 Kategorie:
Popis
Triak pro regulaci AC napětí, pro více informací doporučujeme prostudovat list.
Specifikace:
VDRM/VRRM: 600V
T(RMS): 40A
IGT: 50 mA
/BTA41/600B
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.
Show only reviews in Čeština (0)
Buďte první, kdo ohodnotí „BTA41-600B triak 600V/40A“